Dīvānu transformācijas veidi

Mūsdienās eksistē dažādi mehānismi dīvānu transformācijai par guļvietām, un tie ir: saliekamie, izvēršamie un izvelkamie/izritināmie mehānismi. Lai saprastu, tieši kāds mehānisms vajadzīgs Jums, ir tikai jāzina atbildes uz trim jautājumiem:
 
Cik bieži Jūs plānojat pārveidot dīvānu par gultu?
 
Daži mehānismi ir gluži nepiemēroti ikdienas lietošanai, tos pat mēdz dēvēt par “ciemiņu”.
 

Praktiski padomi matraču izmantošanai

Lai nodrošinātu, ka matracis kalpo pēc iespējas ilgāk un Jūs baudītu pilnvērtīgu miegu, iesakām iepazīties ar mūsu ieteikumiem un padomiem.

  1. Ja matraci kādu laiku neizmantosiet, ņemiet vērā, ka to drīkst uzglabāt tikai horizontālā stāvoklī un apstākļos, kas novērš mitruma iekļūšanu, lai izstrādājuma iekšienē neveidotos kondensāts – to nekādā gadījumā nedrīkst pieļaut.
  2. Noņemiet rūpnīcas iesaiņojumu un atstājiet matraci dažas stundas “paelpot”. Tas nepieciešams, lai pilnībā izvēdinātos tehnoloģiskās smakas. Tādas piemīt katram jaunam produktam un nav uzskatāmas par defektu vai par kaitīgām. Šīs smakas pilnībā un uz visiem laikiem izvēdinās 4–5 stundu laikā.

Pirkuma nosacījumi

Pēc tam, kad, norādot kritērijus un izmantojot vietnē pieejamo papildinformāciju, izvēlēsieties sev piemērotu matraci, Jums ir jānosūta e-pasts (elektroniska vēstule) uz mūsu adresi, norādot, tieši kāds matracis atbilst Jūsu vēlmēm un vajadzībām.
Norādiet vārdu, uzvārdu un obligāti tālruņa numuru, lai mēs varētu nekavējoties ar Jums sazināties un vienoties par turpmāko sadarbības gaitu.
Ja vēlaties pasūtīt mēbeles, arī varat sazināties ar mums, rakstot e-pastu vai zvanot. Arī, ja vēlaties izgatavot mēbeli pēc fotogrāfijas vai skices, lūdzu, droši sūtiet to mums, norādot Jums svarīgos parametrus, un mēs tūdaļ izstrādāsim Jūsu pasūtījuma tāmi.

 ***

Matrača iegāde vai mēbeļu individuāla pasūtījuma izpilde notiek pēc avansa maksājuma 50 % apmērā no sākotnējās cenas.

Matraču, virsmatraču un gultasveļas cenas ir norādītas vietnē.

Veicot individuālu mēbeļu izgatavošanas pasūtījumu, cena jāprecizē, sazinoties ar ražotāju – SPS+.

*SPS+ Jūsu datus izmantos tikai:

– reģistrācijai savā SPS+ klientu bāzē

– klienta identificēšanai

– savu saistību pret klientu izpildei

– vietnes veiktspējas izvērtēšanai

Preču saņemšana.

Tiklīdz prece būs izgatavota, mēs sazināsimies ar Jums.

Preces var saņemt uz vietas (Rīgā, Brīvības gatve 403 C) darba dienās plkst. 10:00–19:00.

Jūs varat saņemt preces arī, izmantojot loģistikas kompānijas DPD piegādes pakalpojumu, iepriekš vienojoties par Jums ērtu laiku. DPD piegādes izmaksas ir jāprecizē, jo pakalpojuma cena var mainīties atkarībā no piegādes vietas (reģiona, pilsētas, ciema, rajona, stāva).

Garantija.

SPS+ nodrošina matračiem 2 gadu garantiju. Pērkot preci, Jūs saņemsiet garantijas talonu, kurā būs norādīts matrača nosaukums, sastāvs, lielums un izgatavošanas datums.

Разработано с JooMix.